Kaip pratęsti didelio ekskavatoriaus pertraukimo plaktuko tarnavimo laiką

Kaip viena iš įprastų pagalbinių statybinių mašinų dalių, didelis ekskavatoriaus pertraukimo plaktukas buvo plačiai naudojamas kasybos, greitkelių, komunalinių ir kitų darbų atvejais.Kaip mes visi žinome, didelio ekskavatoriaus hidraulinis plaktukas kasdieniame darbe yra „kietojo kaulo“ darbo aplinka, prastos sąlygos, įvaldykite teisingą plaktuko naudojimo būdą, ne tik gali pagerinti darbo efektyvumą, bet ir labai pailginti tarnavimo laiką. , sumažinkite gedimų dažnį.

Neretai statybvietėje prireikia gniuždomojo plaktuko pagalbos, tačiau naudojant ardomąjį plaktuką kai kam atrodo, kad jis labai patvarus, o kai kam nesunku sugadinti, kodėl toks didelis tarpas?Taigi, kaip turėtume pratęsti didelio ekskavatoriaus pertraukimo plaktuko tarnavimo laiką?

1. fizinės mineralo savybės ir susijusių organizmų savybės (abrazyvinės metalo savybės, dirvožemio kiekis, drėgmė, klampumas, gniuždymo stipris ir kt.);Tai objektyvus egzistavimas, įgimtas, turime iš anksto teisingai suprasti.

2. didelio ekskavatoriaus pertraukiklio plaktuko vidinės struktūros racionalumas.

3. didelio ekskavatoriaus pertraukiklio plaktuko galvutės parinkimo teisingumas ir gamybos kokybė.

4. Didelio ekskavatoriaus pertraukiklio plaktuko veikimo būdas.:Atlikdami gniuždymo darbus įsitikinkite, kad gręžimo strypo taško kryptis yra statmena gniuždomo objekto paviršiui, ir kiek įmanoma išlaikykite ją bet kuriuo metu;Jei jis yra linkęs į sulūžusio objekto paviršių, gręžimo strypas gali nuslysti nuo paviršiaus, tokiu atveju jis sugadins gręžimo strypą ir paveiks stūmoklį.Sulaužydami pirmiausia pasirinkite atitinkamą smūgio tašką.Ir patvirtinkite, kad gręžimo strypas tikrai stabilus, ir tada trenk. Didelio ekskavatoriaus pertraukimo plaktuko naudojimas tokiu būdu ne tik padidina efektyvumą dvigubai, bet ir pailgina mašinos tarnavimo laiką!

1. Žingsnis į priekį, trupmeninis gniuždymas nutrūkęs

Smūgio tašką pamažu perkelkite nuo krašto į vidų, nebandykite iš karto laužyti didesnio korpuso, jei nepavyksta sulaužyti per 30 sekundžių, laužyti reikia etapais.Lūždami ypač kietus daiktus, pradėkite nuo krašto, nepertraukiamai plakite tame pačiame taške ilgiau nei minutę, kad nesudegtų gręžimo strypas arba neperkaistų hidraulinė alyva.

2. Smūgio kampas yra mažesnis nei 90 laipsnių

Smulkinimo metu trupintuvo vidinis kampas turi būti mažesnis nei 90 laipsnių skaldytai medžiagai, o ekskavatorius turi nuolat reguliuoti vidinį kampą, kad sutraiškytų vibracijos metu.Būs tam tikras nukrypimas tarp kaušo dantų krypties, patenkančios į sulūžusį objektą, ir paties pertraukiklio plaktuko krypties, todėl visada atkreipkite dėmesį į naudojamo kaušo lenkimo svirties reguliavimą, kad išlaikytumėte tą pačią abiejų kryptį.

3. Pasirinkite atitinkamą smūgio tašką:

Prieš ataką pirmiausia smogkite į tašką, aukštą 60–70 cm lygį, tada pakelkite plaktuką, 30–40 cm poslinkį į pradinį smūgio tašką arba tiek, kad vėl įtrūktų, kad būtų geresni rezultatai.

4. Prieš paleisdami sumontuokite vandens atbulinį vožtuvą:

Jei reikia dirbti po vandeniu, viršutiniame vibracijos dėžės dangtelyje turi būti sumontuotas atbulinis vožtuvas.

5. Norėdami išvengti tuščio:

Kai sulaužytas objektas buvo sulūžęs, nedelsdami atleiskite pertraukimo plaktuko valdymo pedalą, kad sustabdytumėte pertraukimo plaktuką.Kitu atveju (smūgio atveju gręžimo strypas nėra pritvirtintas) tarp stūmoklio ir gręžimo strypo, tarp gręžimo strypo ir gręžimo strypo kaiščio, tarp gręžimo strypo ir gręžimo strypo kaiščio bei tarp gręžimo strypo kaiščio ir gręžimo strypo kaiščio. priekinis apvalkalas, kad būtų pažeistas gręžimo strypas, gręžimo strypo kaištis, priekinis apvalkalas.

Tokiu būdu naudojant didelį ekskavatoriaus pertraukimo plaktuką ne tik padvigubinamas efektyvumas, bet ir pailgėja mašinos tarnavimo laikas!Didelis ekskavatoriaus pertraukimo plaktukas yra pagrindinė smulkinimo įrangos dalis, bet taip pat lengvai susidėvinčios dalys, be to, verta atkreipti dėmesį į darbo įgūdžius, bet taip pat atkreipkite dėmesį į kasdienę priežiūrą.Kadangi pertraukiklio plaktuko darbo sąlygos yra labai blogos, tinkama priežiūra gali sumažinti mašinos gedimą ir pailginti mašinos tarnavimo laiką, kad būtų žymiai pagerintas darbo efektyvumas ir sumažintos naudojimo išlaidos.

Paskelbimo laikas: 2024-06-20